Výtvarný obor

Projektové dny výtvarného oboru

Začátek školního roku byl pro výtvarníky opravdu pestrý. Kromě skvělé práce, kterou odvedli při výmalbě zdi nově vznikajícího hřiště v Areálu zdraví, se zúčastnili dvou projektových dní, jejichž tématem bylo seznámení se s architekturou a sochařstvím v českých historicky významných oblastech. První návštěva byla v hospitálu Kuks, který byl v době Františka Šporka vyhlášeným lázeňským místem a nám se díky tomu zachovalo mnohé z barokního sochařského a architektonického odkazu. Architektonickým unikátem je i klášter v Plasích, kam mířila druhá výprava našich výtvarníků. Zveme Vás na prohlídku fotografií do naší galerie.

Seznam pomůcek pro výtvarný obor

Vážení rodiče, materiál pro výuku ve výtvarném oboru zajišťuje škola, základní pomůcky však žáci mají vlastní. Prosíme Vás o včasné pořízení základní výbavy.

Seznam pomůcek pro výtvarný obor najdete zde

Ocenění výtvarníci

Žáci výtvarného oboru líbeznické ZUŠ se úspěšně zúčastnili 13. ročníku regionální výtvarné soutěže pořádané Základní uměleckou školou Řevnice. I přes to, že výuka v minulých měsících probíhala distančním způsobem, bylo do soutěže přihlášeno rekordních 315 obrázků, plastik a fotografií, a to z 18 škol. ZUŠ Líbeznice do klání nominovala 9 prací na téma Džungle, z nichž 3 byly oceněny odbornou porotou:

Michaela Šestáková - 3. místo

Sára Paris - čestné uznání

Amélie Novotná - čestné uznání

GRATULUJEME!

Jarní video

Podívejte se na stylizovanou výstavu na téma Za zrcadlem - surrealismus. Děkujeme žákům výtvarného oboru a jejich vyučujícím za krásné zpracování.

Předběžný rozvrh výtvarného oboru 2021/2022

PO           13:45 - 16:10