Sborovna školní družiny

Pavla Péterovávychovatelka - oddělení I.Apeterova@zslibeznice.cz
Lucie Salákovávychovatelka - oddělení I.Bsalakova@zslibeznice.cz
Ing. Dana Douděrovávychovatelka - oddělení I.Cdouderova@zslibeznice.cz
Eva Zajícovávychovatelka - oddělení I.Dzajicova@zslibeznice.cz
Simona Blažkovávychovatelka - oddělení I.Eblazkova@zslibeznice.cz
Kateřina Melicharovávychovatelka - oddělení I.Fmelicharova@zslibeznice.cz
Zuzana Verbířovávychovatelka - oddělení I.Gverbirova@zslibeznice.cz
Jana Bělíkovávychovatelka - oddělení II.Abelikova@zslibeznice.cz
Monika Vackovávychovatelka - oddělení II.Bvackova@zslibeznice.cz
Lucie Špůrovávychovatelka - oddělení II.Cspurova@zslibeznice.cz
Kristina Kopřivovávychovatelka - oddělení II.Dkoprivova@zslibeznice.cz
Simona Vaňkovávychovatelka - oddělení II.Evankova@zslibeznice.cz
Vendula Zavřelovávychovatelka - oddělení II.Fzavrelova@zslibeznice.cz
Simona Tremlovávychovatelka - oddělení II.Gtremlova@zslibeznice.cz
Daniela Osnerovávychovatelka - oddělení III.Aosnerova@zslibeznice.cz
Bc. Marie Bakyovávychovatelka - oddělení III.Bbakyova@zslibeznice.cz
Zuzana Štroblovávychovatelka - oddělení III.Csrtoblova@zslibeznice.cz
Věra Frühaufovávedoucí vychovatelka - oddělení III.Dfruhaufova@zslibeznice.cz
Andrea Dvořákovávychovatelka - oddělení III.Edvorakova@zslibeznice.cz
Zdena Haisovávychovatelka - oddělení III.Fhaisova@zslibeznice.cz
Taťána Křížovávychovatelka - oddělení III.Gkrizova@zslibeznice.cz