Aktuality

 

 

Zářijový plenér

I když byly letošní první zářijové dny ještě ve znamení prázdnin, líbeznická výtvarka nelenila. Na plenér jsme pozvali akademického malíře Zdeňka Daňka, což je jeden z nejlepších českých krajinářů. Pod jeho vedením jsme na mělnické zámecké vyhlídce malovali krajinu se soutokem Labe a Vltavy. Následující den jsme se nechali inspirovat atmosférou zámecké zahrady v Měšicích.

Naše práce se vydařily a díky pozvání uměnímilovných Lobkowiczů budou brzy vystavené na zámku v Mělníku. Těšíme se a určitě vložíme pozvání.

 

 

Žáci smyčcového oddělení zahráli na oslavě 770 let obce Předboj

V sobotu 2. září se v Předboji konala Oslava výročí 770 let od založení obce. Během celého dne se odehrál pestrý kulturní program v podobě hudebních a tanečních vystoupení, tvořivých dílen, ukázek činnosti místních spolků, občerstvení a sportů či soutěží pro děti. Svým dílem do programu přispěli i hudebníci ze smyčcového oddělení líbeznické ZUŠ (žáci ze třídy paní učitelky Heleny Matyášové a Jiřiny Štrynclové), kteří na housle a violoncella  na venkovním podiu zahráli několik skladeb. Za své vydařené vystoupení si malí muzikanti zaslouží velké uznání, protože své nástroje neodložili ani o prázdninách a svědomitě se na vystoupení připravili. Za odměnu si odnesli malý dárek od obce Předboj a do nového školního roku vstupují s další zkušeností z veřejného koncertu.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy! Rodičům patří velký dík za podporu a obci Předboj za pozvání a organizaci celé akce.

 

 

Pomůcky pro výtvarný obor

Aktualizovaný seznam pomůcek pro žáky výtvarného oboru najdete zde.

 

Kolektivní výuka 2023/2024

Předběžný rozvrh kolektivní výuky pro školní rok 2023/2024 najdete zde.

Žáci hudebního oboru kromě individuálních hodin povinně navštěvují:

přípravný ročník ZUŠ (MŠ a 1. třída ZŠ): pěvecký sbor Líbezníček 1. 

1.- 5. ročník ZUŠ: hudební nauka

4. ročník a vyšší ročníky ZUŠ: povinně volitelný předmět, do kterého se přihlásíte v dotazníku zde: https://forms.gle/s3LxdvnpuPoGjocJ9 

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Zveme vás i k prohlídce Galerie fotografií ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení

Přiložené soubory: