Aktuality

 

 

Okresní kolo klavírní soutěže

 

Klavíristé základních uměleckých škol okresu Praha - východ se setkali 15. 2. 2024 v ZUŠ Jana Zacha v Čelákovicích, aby poměřili své síly a porota vybrala reprezentatny do krajského kola. Žáci ZUŠ Líbeznice si v silné konkurenci vedli skvěle a ve svých věkových kategoriích získali tato umístění:

 

Valentina Poláčková (ped. Anna Gaálová) - 1. cena s postupem do krajského kola

Gabriela Irišková (ped. Anna Gaálová) - 1. cena s postupem do krajského kola

Daniela Irišková (ped. Anna Gaálová) - 2. cena

Klára Šafářová (ped. Veronika Dvořáčková Žofáková) - 2. cena

Martin Šula (ped. Anna Gaálová) - 2. cena

Václav Šrubař (ped. Iva Štrynclová) - 2. cena

Aneta Nekvasilová (ped. Štěpán Camfrla) - 3. cena

Isabella Strejčková (ped. Veronika Dvořáčková Žofáková) - 3. cena

 

DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI A GRATULUJEME!

 

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru

 

V okresním kole kytarové soutěže naši ZUŠ v Brandýse n. L. reprezentovala Daniela Havelková (ped. Petr Šťastný) a získala 1. cenu s postupem do krajského kola. GRATULUJEME! 

 

 

 

 

Školní kolo klavírní soutěže

 

Pro letošní školní rok vyhlásila Umělecká rada ZUŠ za podpory MŠMT soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír, kytaru, smyčcové nástroje, dechové orchestry a soutěžní přehlídku výtvarného oboru. Všechna tato klání jsou celorepubliková a postupová - začínají v jednotlivých školách a ti nejlepší z nejlepších se setkají v ústředních kolech.  V líbeznické ZUŠ výběr kandidátů začal 23. 1. školním kolem soutěže ve hře na klavír. Celkem se do něj připravilo 15 žáků, jejichž krásné výkony hodnotila pětičlenná porota pod vedením nezávislé předsedkyně paní Hany Šimerové. První ceny získali a do okresního kola nás budou reprezentovat Daniela Irišková, Klára Šafářová, Aneta Nekvasilová, Isabella Strejčková, Martin Šula, Valentina Poláčková, Gabriela Irišková a Václav Šrubař. Děkujeme jejich vyučujícím Štěpánu Camfrlovi, Veronice Dvořáčkové Žofákové, Anně Gaálové a Ivě Štrynclové za pěčlivou přípravu a dětem přejeme hodně zdaru 15. 2. v Čelákovicích.

 

 

 

Muzikál Kocourek Modroočko

 

Srdečně Vás zveme do Divadla K. Hackera, kde vystoupí žáci Nadi Novotné a Sophie Kereškéni v nastudování dětského muzikálu na motivy knihy Josefa Koláře. Hudbu napsal Marek Eben.

 

 

Novoroční taneční akademie 10. 1. 2024

 

První pololetí v tanečních třídách vyvrcholilo veřejnou akademií, kde vystoupily všechny věkové skupiny tanečníků a tanečnic naší ZUŠ. Tentokrát diváci shlédli několik tanečních žánrů - úvod patřil lidovým tancům, na které navázaly moderní výrazové choreografie. Třešničkou na pomyslném dortu byla autorská choreografie skupiny nejstarších žákyň. Děkujeme za krásný a energie plný zážitek.

 

 

 

Pomůcky pro výtvarný obor

Aktualizovaný seznam pomůcek pro žáky výtvarného oboru najdete zde.

 

Kolektivní výuka 2023/2024

Předběžný rozvrh kolektivní výuky pro školní rok 2023/2024 najdete zde.

Žáci hudebního oboru kromě individuálních hodin povinně navštěvují:

přípravný ročník ZUŠ (MŠ a 1. třída ZŠ): pěvecký sbor Líbezníček 1. 

1.- 5. ročník ZUŠ: hudební nauka

4. ročník a vyšší ročníky ZUŠ: povinně volitelný předmět, do kterého se přihlásíte v dotazníku zde: https://forms.gle/s3LxdvnpuPoGjocJ9 

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále.

Zveme vás i k prohlídce Galerie fotografií ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení

Přiložené soubory: