Aktuality

 

 

Truvérská mše na CD

Pěvecké sbory líbeznické ZUŠ se pod vedením paní sbormistryně Veroniky Dvořáčkové Žofákové a pana dirigenta Petera Smékala podílely na záznamu Truvérské mše Petra Ebena. Po loňském nastudování a provedení v rámci Svatomartinských oslav v Líbeznicích se podařilo zrealizovat natáčení této oblíbené skladby v instrumentaci pro sbor a orchestr. Děkujeme všem účastníkům za dobrou práci a těšíme se na CD.

 

Úspěch pěvecké třídy

Žákyně pěvecké třídy Nadi Novotné Tereza Štrbáková a Berta Šandová se zúčastnily Písńové soutěže Bohuslava Martinů, kde v silné konkurenci zpěváků z celé republiky získaly 2. cenu a Čestné uznání. Obě soutěžící klavírním doprovodem podpořila paní učitelka Anna Gaálová. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.


 

 

Slavíme 10 let!

Koncertem 25. 5. 2022 jsme oslavili 10 let základní umělecké školy v Líbeznicích. Děkujeme všem účinkujícím, pedagogům i posluchačům za krásný večer. Atmosféru koncertu na fotografiích zachytila Petra Hajská - podívejte se zde:

https://www.zslibeznice.cz/galerie/slavnostni-koncert-10-let-zus-25-5-2022

Video z koncertu najdete zde:

https://youtu.be/HJxdPkCOtAQ

 

 

Google Classroom

Vážení rodiče, milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

V případě dotazů ohledně Google Classroom kontaktujte Virtuální školu: virtualni.skola@zslibeznice.cz

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

Videa z našich akcí a online koncerty

Atmosféru akcí ZUŠ  a koncerty z karantény si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

     

 

 

 

Soubory ke stažení