1.7.2024

Pro příští školní rok hledáme ještě kolegyně/kolegy, kteří nám pomohou na prvním stupni a s výukou anglického jazyka.

1.7.2024

Úřední hodiny o prázdninách jsou každé pondělí od 8:00 do 12:00 v kanceláři účtárny v hlavní budově. Vstup bočním vchodem do hlavní budovy z parkoviště v ulici Měšická.

28.6.2024

Poslední týden tohoto školního roku dostaly děti z 5.A za úkol napsat články na FB o tom, co se v jejich třídě během května a června dělo. Rozdělily se do skupin a každá se ujala jednoho z výletů či jiné akce.

26.6.2024

Dnes proběhlo v uměleckém sále školy slavnostní zakončení prvního stupně pro všechny páté třídy. S dětmi se rozloučily krásnými slovy paní třídní učitelky a předaly jim pamětní listy. Do dalšího vzdělávání přejeme hodně úspěchů.

21.6.2024

Právě vyšlo nové číslo školního časopisu Ať se ví!, které mapuje, co se na škole stalo ve druhém pololetí právě končího školního roku. V elektronické podobě je k přečtení na www.zslibeznice.cz/zs/skolni-casopis. Omezené množství tištené verze je k dispozici na recepcích hlavní budovy a Neorondelu.