Výsledky zápisu k povinné školní docházce

Zveřejňujeme výsledky zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2023/2024. Seznam přijatých dětí - registrační čísla a seznam dětí s odkladem povinné školní docházky - registrační čísla jsou v příloze této zprávy. Zveřejněním seznamu se považuje rozhodnutí o přijetí za oznámené. Rozhodnutí o přijetí je možné si osobně vyzvednout v budově Neorondel, na adrese Dobrovského 1071, Líbeznice - budova, kde proběhl zápis. Zákonným zástupcům dětí, které byly na školu přijaté nebudeme rozhodnutí posílat. Rozhodnutí o nepřijetí bude zákonným zástupcům nepřijatých dětí doručeno poštou. Dalším krokem bude umístění dětí do jednotlivých tříd a náhradních prostor, kde se budou první třídy v roce 2023/2024 vyučovat. K tomu dojde v průběhu května. Na první polovinu června plánujeme setkání dětí s budoucí paní třídní učitelkou i paní vychovatelkou. O termínu a místě budeme včas informovat.

Dále informujeme, že Základní a mateřská škola Kojetice, státní škola nabízí pro školní rok 2023/2024 v každém ročníku od 1. do 5. třídy až 10 volných míst. Podrobnější informace v přiloženém letáčku.