Sportovní den

Fotbalové EURO je v plném proudu, letní olympiáda ve Francii za dveřmi a tak jsme si také na naší škole dnes zasportovali. V rámci T-Mobile Olympijského běhu jsme se přihlásili do akce Školní běh a přidali pár dalších sportovních disciplín. Žákyně a žáci ze všech ročníků, kteří se přihlásili absolvovali školní olympijský běh v délce 600 metrů, ostatní spolužáci jim fandili. Atmosféra byla skvělá. Pro 1. - 5. třídy potom učitelé tělesné výchovy připravili další disciplíny - skok do dálky z místa, hod medicinbalem nebo přeskok přes švihadlo. Odměnou pro vítěze byl diplom, medaile a nějaká ta dobrota. Moc děkujeme všem sportovcům za účast i předvedené výkony a učitelům tělocviku za skvělou přípravu. Příští rok si to zopakujeme.