Spelling Bee - soutěž ve spelování

Aby si soutěžení užili opravdu všichni, utkalo se tento týden na 80 čtvrťáků a páťáků v soutěži Spelling Bee. I když tento formát soutěže u nás proběhl poprvé, všichni zúčastnění byli výborní. Ve čtvrtém ročníku se na 1. místo probojoval Richard Galád ze 4.D, 2. místo obsadila Tereza Kubelová ze 4.A a 3. místo Tereza Štrbáková, která reprezentovala 4.F. V pátém ročníku se na 1. místě umístil Daris Iliazi z 5.B, na 2. místě Martin Nebeský z 5.F a krásné třetí místo vybojovala Viktorie Součková z 5.E. Prvních deset v každé kategorii si pochutnalo na čokoládě a první tři si navíc odnesli diplom pro vítěze. Všem moc gratulujeme a jsme rádi, že u nás angličtina tak frčí. Poděkování patří i paním učitelkám Kateřině Vargelen, Kláře Uherové a Tereze Šuranské za bezchybnou organizaci.

Gratulujeme a oceňujeme i výkon žáků 5. B Ondřeje Proxe a Kryštofa Kulíška, kteří úspěšně reprezentovali líbeznickou školu v okresním kole matemetické olympiády pátých ročníků.

Fotogalerie