Poetické setkání na 1. stupni

V pátek 27. ledna 2023 se v uměleckém sále školy sešli odvážní recitátoři ze 2. až 5. tříd na soutěži Poetické setkání. Všichni byli moc šikovní a pro porotu, ve které zasedali paní učitelky i žáci druhého stupně, bylo moc těžké vybrat ty nejlepší výkony. Všem recitátorům patří velké uznání a moc děkujeme paním učitelkám, které soutěž připravily.

A jak to dopadlo?

V l. kategorii těch nejmenších se na 1. místě umístil Mikuláš Jan Mikolášek, na 2. místě Jan Koťátko a Matěj Mirgos a na 3. Lucie Zanotto.

V ll. kategorii se nejvíce líbil přednes Terezy Štrbákové, 2. místo obsadili Marek Vilkus a Berta Šandová a na 3. místě se umístila Maria Botsman.

V obou kategoriích byla udělena i čestná uznání - a to Elišce Částkové a Gabriele Iriškové.

Vítězové školního kola budou líbeznickou školu reprezentovat v obvodním kole Poetického setkání a v dalších recitačních soutěžích.