Nové pověsti líbeznické knižně

Kde se vzalo jméno Líbeznice? Kdo je tajemný mužík ve slaměném klobouku? Jaké je tajemství zastávky Líbeznice II nebo líbeznického člobrda? To vše se dozvíte z knížky Nové pověsti líbeznické, kterou autorsky vytvořili žákyně a žáci devátých tříd pod vedením paní učitelky Šárky Mišurcové. V rámci českého jazyka a výtvarné výchovy vznikla unikátní publikace plná napínavých i zábavných pověstí a krásných ilustrací. Děkujeme všem, kteří se na vzniku publikace podíleli. Knížka byla i symbolicky pokřtěna, ovocným sirupem ze školní jídelny. Mnoho spokojených čtenářů Novým pověstem líbeznickým popřála autorka konceptu Šárka Mišurcová a ředitel školy František Grunt.

Publikaci je možno za 50 Kč zakoupit ve škole – na recepcích hlavní budovy a Neorondelu, v líbeznické knihovně a na obecním úřadu.