Hudební soutěž ZUŠ

Pro letošní školní rok vyhlásila Umělecká rada ZUŠ za podpory MŠMT soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír, kytaru, smyčcové nástroje, dechové orchestry a soutěžní přehlídku výtvarného oboru. Všechna tato klání jsou celorepubliková a postupová - začínají v jednotlivých školách a ti nejlepší z nejlepších se setkají v ústředních kolech. V líbeznické ZUŠ výběr kandidátů začal 23. 1. školním kolem soutěže ve hře na klavír. Celkem se do něj připravilo 15 žáků, jejichž krásné výkony hodnotila pětičlenná porota pod vedením nezávislé předsedkyně paní Hany Šimerové. První ceny získali a do okresního kola nás budou reprezentovat Daniela Irišková, Klára Šafářová, Aneta Nekvasilová, Isabella Strejčková, Martin Šula, Valentina Poláčková, Gabriela Irišková a Václav Šrubař. Přejeme dětem hodně zdaru 15. 2. v Čelákovicích.

Fotogalerie