Fotbalový turnaj McDonald's Cup

Ve dnech 13. a 14. května se naše škola zúčastnila fotbalového turnaje McDonald's cup konaného v Čelákovicích. První soutěžní den bojovalo o jedno postupové místo do krajského kola družstvo chlapců z pátého ročníku. Turnaj začali výborně. Vyhrávali jedno utkání za druhým, ovladli skupinu a do vyřazovacích bojů postupovali naši kluci z prvního místa. V osmifinále bohužel nestačili na svého soupeře a turnaj pro naše reprezentanty skončil. Následující den se na turnaj vypravil výběr chlapců ze třetího ročníku. Začátek turnaje kluci rozehráli opět na výbornou. I přes jedno zaváhání také ovládli skupinu a vyhlíželi soupeře do osmifinále. V osmifinále hráli se soupeřem vyrovnaný zápas a následně postoupili do čtvrtfinále. I zde se jednalo o vyrovnanou partii, kde rozhodovaly maličkosti. Dlouho kluci sahali po postupu. Nakonec padli v prodloužení a s turnajem se rozloučili. Rádi bychom poděkovali všem chlapcům za příkladnou reprezentaci naší školy. Po celý turnaj se snažili předvádět pěkný fotbal a bojovali vždy do poslední minuty.

Fotogalerie