Děkujeme za pomoc s adaptačními skupinami

Srdečně děkujeme všem partnerům, kteří podpořili adaptační skupiny pro ukrajinské děti, které organizujeme v naší základní škole. Těší nás, že oslovení partneři jsou spojeni z Líbeznicemi a podporují dobrou věc v místě svého bydliště. Finanční prostředky na výuku, učební pomůcky a obědy pro děti z válkou zmítané Ukrajiny poskytly společnost CZ LOKO, a.s. jménem majoritního akcionáře a předsedy představenstva Josefa Bárty, společnost Davidkova Group, jménem jednatele Elšada Tagieva, společnost Pure Health s.r.o. jménem jednatele Petra Hoňka a občané Líbeznic Martin Kupka a František Grunt.

Výraznou pomoc poskytl i fotbalový oddíl 1. FC Líbeznice v rámci jejich dobročinné akce Světla pro Ukrajinu.