Provoz

Vážení rodiče,

školní družina realizuje vzdělávání formou zájmových útvarů či rekreačních činností. Rozsah jednotlivých odd. je dán rozvrhem příslušného odd. Z tohoto důvodu je upraven i čas prvního odchodu ze školní družiny tak, aby se dítě mohlo účastnit různých činností ve svém oddělení. Proto první odchod ze školní družiny je  v  13,30 hod.

Rodiče si zazvoní na příslušné oddělení a vyčkají na příchod svého dítěte před budovou. Do budovy nevcházejí. V mimořádných situacích, lze dítě uvolnit i v jiné termíny(lékař, kroužky, autobus ..).

Provoz ranní družiny je v budově Rondel v odd.Mars od 6,30 -7,15hod.

Provoz odpolední školní družiny je ihned po ukončení vyučování až do 17,00hod.(postupným sloučením všech odd.).

PROSÍME, SLEDUJTE TAKÉ INFORMAČNÍ TABULI U VCHODU ŠD

Úplata za ŠD se provádí jednorázově převodem na BÚ v částce 1 500,-  Úplatu  je třeba uhradit do 30.9.tohoto roku.

• dítě je možno uvolnit ze školní družiny na základě písemné omluvenky, která musí obsahovat: datum a čas odchodu a podpis rodičů.
    • bez písemné omluvenky dítě nelze uvolnit.
  • úplata za školní družinu se provádí jednorázově na bankovní účet školy:
    • 303 52  17/0300 variabilní symbol:2016 a do zprávy či sdělení napsat:
    • ŠD a příjmení dítěte
    • Úplata na školní rok činí 1 500,-Kč. Úplatu je třeba  uhradit do 30.9. tohoto roku.Nebude- li částka do tohoto data uhrazena, uvědomí vychovatelka ředitelku školy a ta může rozhodnout o případném vyloučení dítěte.
  • ve vlastním zájmu si prostudovat řád ŠD (internet)
  • do ŠD si dítě přinese:)obyč.papíry na volné kreslení,čtvrtky(30ks),barevné papíry,lepidlo,(nůžky a pastelky jsou v povinné výbavě penálu).Popř. v igelit.tašce.podepsané převlečení  na pobyt v přírodě.Pomůcky je potřeba donést nejpozději do 15.9.
  • do školní družiny nepatří tablety,mobilní telefony a jiná elektronika a cenné věci.