Připravujeme

Koncert absolventů a žáků Ivy Štrynclové a Josefa Pospíšila

Žáci klavírních tříd Ivy Štrynclové a dechové třídy Josefa Pospíšila vystoupí v sále ZUŠ ve středu 10. 6. 2020. Začátek je plánován na 18:30 hodin.

Sedmileté studium prvního stupně ZUŠ tímto koncertem završí Ondřej, Tomáš a Jan Kupkovi, Maxime Lecot a Jakub Řápek (trombon). Srdečně zveme a těšíme se na Vaši účast.

Noc kostelů

Noc kostelů se uskuteční v pátek 12. 6. 2020. Program Noci kostelů návštěvníkům nabídne kromě vystavení nově zrestaurovaného zvonu i komentované prohlídky, hru pro malé i větší děti na téma "Zvony, zvonky, zvonečky" a koncert komorního pěveckého sboru Camerata Praha. Přesnou podobu programu naleznete zde.  Věříme, že i letošní Noc kostelů bude provázet jedinečná atmosféra a těšíme se na Vaši účast.

Koncert žáků a absolventů Magdalény Pospíšilové, Anny Gaálové a Mirky Kratochvílové

Absolventi hudebního oboru Dominika Smékalová, Julie Kloutvorová (klavír) a Matěj Verhaegen (kytara) zakončí své studium koncertem 17. 6. 2020 v sále ZUŠ, začátek je v 18:30 hodin. Současně vystoupí i žáci klavírní třídy Magdalény Pospíšilové a Anny Gaálové.

Zveme Vás na pravidelná vystoupení žáků ZUŠ ve školním roce 2019/2020,

která se konají v koncertním sále školy, začátek (není-li uvedeno jinak) v 18:30 hodin

Setkat se s námi můžete také:

Třídní přehrávky svých žáků pro Vás připravují:
(není-li uvedeno jinak, začátky jsou v 18:30 hodin v koncertním sále školy)