4.6.2020
  • Zápisový lístek je úřední listina pod identifikačním číslem, zákonný zástupce žáka musí podepsat převzetí
  • V případě ztráty musí zákonný zástupce dítěte napsat žádost ředitelce školy o vydání duplikátu
  • Zápisový lístek bude potvrzen základní školou a musí být odevzdán na střední školu/víceleté gymnázium s vyplněnou první tabulkou, druhá tabulka zápisového lístku slouží pouze
3.6.2020

Vážení rodiče,

velmi rádi uveřejňujeme dobrou zprávu ze školy, že žáci, kteří se přihlásili do líbeznické školy k prezenčnímu vzdělávání velmi dobře zvládají nejen výuku, ale i všechny další školní aktivity. Máme radost, že v dopoledním čase se zájmem opakují a procvičují učivo, sledují výuková videa, soutěží, luští kvízy, malují, tvoří, povídají si. V tomto týdnu nám přeje i počasí, a proto využíváme k výuce a setkávání i atrium Neorondelu.

27.5.2020

Vážení rodiče,

vzhledem ke zdravotním komplikacím, které se u některých žáků od pondělí 25. 5. 2020 v líbeznické škole objevují – zejména zvýšená teplota, bolest hlavy, pálení v krku, zvracení, pokašlávání apod., si vás v souladu s bezpečnostními a organizačními pokyny a nařízeními MŠMT a KHS dovolujeme informovat o těchto zdravotních opatřeních:

25.5.2020

Vážení rodiče,

jsme rádi, že jsme dnes mohli otevřít líbeznickou školu pro žáky 1. stupně. Návrat dětí do školních lavic proběhl i při dodržení všech hygienických a bezpečnostních opatření zcela bez komplikací. Máme radost z postupné možnosti návratu do našich běžných životů.

Na všechny žáky, kteří se rozhodli pro prezenční výuku se těšíme i v následujících dnech.

22.5.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás informovat, že všichni žáci, kteří měli zájem od 25. 5. 2020 o prezenční výuku v líbeznické škole, jsou PŘIJATI.<--break->

13.5.2020

Vážení rodiče,

níže naleznete výsledky zápisu do prvního ročníku pro rok 2020/2021.

10.5.2020

Od úterý 14. dubna začne školní jídelna vařit pro učitele základní školy, mateřské školy a nepedagogické pracovníky z obou institucí a nabídne také možnost objednat si jídlo líbeznickým občanům. Jídlo bude doručováno službou rozvoz.
Objednávky jídel a jejich rozvoz lze uskutečnit na telefonním čísle 773 770 897. Objednávat lze během dne od 9:00 do 15:00, ale pozor!, na následující den musí být objednávka učiněna maximálně  do 12:00 předešlého dne. Jídla je možné objednat i na celý týden dopředu.
Cena oběda – polévka a hlavní jídlo – je 80 Kč. Jídlo bude baleno v termoboxech. Při objednávce je nutné uvést počet porcí a adresu, kam má být jídlo dovezeno. Jídla budou rozvážena mezi 11:30 – 12:30 každý den. Platba za jídlo bude hotově při převzetí jídla.
Přidáváme jídelníček na příští týden.

6.5.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolujeme si vás informovat, že na základě rozhodnutí MŠMT v souladu s uvolňováním mimořádných opatření v oblasti školství, otevřeme líbeznickou školu v následujícím harmonogramu:

Dne 11. 5. 2020 pro žáky 9. ročníků /dobrovolná účast za účelem přípravy na přijímací zkoušky/.

Dne 25. 5. 2020 pro žáky prvního stupně /dobrovolná účast/.