18.10.2020

Vážení rodiče žáků 1. stupně,

máme za sebou zcela nestandardní a nečekaný 7. týden tohoto školního roku.  Týden, ve kterém jsme pokračovali v kvalifikované prezenční výuce a zároveň jsme ve stejném týdnu nečekaným a náhlým nočním rozhodnutím Vlády ČR měli povinnost přejít na výuku distanční. A to i přes všechna dosavadní vládní ujišťování, že žáků 1. stupně se tato výuka týkat nebude. A nejen výuka – zároveň s ní byla zcela uzavřena školní družina a všechny zájmové kroužky pořádané školou.  Tedy vše to, co velmi významně zasáhlo do života všech našich žáků a jejich rodin. A následně je ovlivňuje.

13.10.2020

Od 14. 10. 2020 do 30. 10. 2020 se krizovým opatřením vlády ze dne 12. 10. 2020 omezuje provoz ZUŠ tak, že je zakázána osobní přítomnost žáků na základním uměleckém vzdělávání v ZUŠ bez výjimky.

Veškerá výuka tedy probíhá distančně.

13.10.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě rozhodnutí Vlády ČR dochází s účinností od 14.10 do 1.11.2020 k uzavření obou stupňů ZŠ. Žáci a učitelé přecházejí v době od 14.10. do 1.11.2020 na výuku distanční. Distanční výuka je povinná. V případě neúčasti na distanční vyučovací hodině, jsou rodiče povinni žáka omluvit.

Školní družina, školní kluby a střediska volného času jsou po celou dobu uzavřeny.

9.10.2020

Vážení rodiče, žáci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinnosti od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí následující:

• u 1. stupně základních škol a přípravné třídy základní škol se stávající režim nemění (v rámci vzdělávání se zakazuje zpěv - výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu, režim pro sportovní činnosti se nemění kromě plaveckého výcviku - od pátku 9.10.2020 pozastaven v 2. ročníku)
  • u školní jídelny a družiny se stávající režim nemění
  • u 2. stupně základních škol se zavádí střídavá výuka, která se nevztahuje na třídy podle § 16 odst. 9 školského zákona (u nich pokračuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání)
5.10.2020

Vážení rodiče,

na základě „Nařízení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje č. 7/2020“ s účinností ode dne 5. října 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. vstupují v platnost následující mimořádná opatření při epidemii na území Středočeského kraje, která spočívají

1. v úpravě vyučovací předmětu hudební výchova na 1. stupni, hudební výchova bude vyučována bez zpěvu, tělesná výchova zůstává bez omezení

2. v úpravě vyučovacích předmětů na 2. stupni, hudební výchova bude vyučována bez zpěvu a místo tělesné výchovy budou zařazeny nesportovní aktivity venku /uvnitř.

24.9.2020

Rada obce Líbeznice vyhlašuje konkurzní řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Základní školy a Základní umělecké školy Líbeznice. Důvodem je rozhodnutí stávající paní ředitelky Ivany Pekárkové skončit ve funkci k 31. lednu 2021. Paní ředitelka končí na vlastní žádost. Detaily ke konkurznímu řízení v příloženém dokumentu.

16.9.2020

Vážení rodiče,

sdělujeme vám, že třídní schůzky se uskuteční v předem řádně oznámených termínech. Začátky třídních schůzek jsou stanoveny na 18.00 hodin. Vzhledem k epidemiologické situaci bude vstup do budovy umožněn v rouškách pouze jednomu zákonnému zástupci.

Děkujeme za pochopení, těšíme se na setkání s vámi.

10.9.2020

Vážení rodiče, milí žáci

dovolujeme si vás informovat, že v letošním školním roce nebudou otevírány zájmové kroužky florbalu, sálového fotbalu, míčových her a hry na perkusní nástroje pro nové uchazeče. Žák, který byl přihlášen v loňském školním roce do některého z uvedených kroužků a ve druhém pololetí vzhledem ke koronavirovým opatřením kroužek nenavštěvoval, bude moci svůj zájmový kroužek dokončit během prvního pololetí tohoto školního roku. Platba bude převedena z loňského období. Celé první pololetí se nebude hradit.

9.9.2020

Vážení rodiče,

na základě zhoršující se epidemiologické situace nařídilo MŠMT ve spolupráci s KHS s účinností od čtvrtka 10. 9. 2020 povinné nošení roušek ve společných prostorách školy mimo třídy. Prosíme, abyste vaše děti s touto skutečností seznámili a poučili je o nutnosti dodržování tohoto opatření. Zároveň vás žádáme, abyste děti vybavili do školy dostatečným počtem roušek pro jejich případné znečištění nebo ztrátu.

O situaci vás budeme pravidelně informovat.

Děkujeme za spolupráci