Novinky

26.6.2020
Milé děti, vážení rodiče,
přejeme Vám krásné prázdniny, hodně sluníčka, pohody a odpočinku.
Na viděnou v úterý 1.září 2020.
 
18.6.2020

Dne 26.6.2020 budou z technických důvodů všem žákům odhlášené obědy. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.
Školní jídelna

4.6.2020
  • Zápisový lístek je úřední listina pod identifikačním číslem, zákonný zástupce žáka musí podepsat převzetí
  • V případě ztráty musí zákonný zástupce dítěte napsat žádost ředitelce školy o vydání duplikátu
  • Zápisový lístek bude potvrzen základní školou a musí být odevzdán na střední školu/víceleté gymnázium s vyplněnou první tabulkou, druhá tabulka zápisového lístku slouží pouze
3.6.2020

Vážení rodiče,

velmi rádi uveřejňujeme dobrou zprávu ze školy, že žáci, kteří se přihlásili do líbeznické školy k prezenčnímu vzdělávání velmi dobře zvládají nejen výuku, ale i všechny další školní aktivity. Máme radost, že v dopoledním čase se zájmem opakují a procvičují učivo, sledují výuková videa, soutěží, luští kvízy, malují, tvoří, povídají si. V tomto týdnu nám přeje i počasí, a proto využíváme k výuce a setkávání i atrium Neorondelu. 

27.5.2020

Vážení rodiče,

vzhledem ke zdravotním komplikacím, které se u některých žáků od pondělí 25. 5. 2020 v líbeznické škole objevují – zejména zvýšená teplota, bolest hlavy, pálení v krku, zvracení, pokašlávání apod., si vás v souladu s bezpečnostními a organizačními pokyny a nařízeními MŠMT a KHS dovolujeme informovat o těchto zdravotních opatřeních:

25.5.2020

Vážení rodiče,

jsme rádi, že jsme dnes mohli otevřít líbeznickou školu pro žáky 1. stupně. Návrat dětí do školních lavic proběhl i při dodržení všech hygienických a bezpečnostních opatření zcela bez komplikací. Máme radost z postupné možnosti návratu do našich běžných životů.

Na všechny žáky, kteří se rozhodli pro prezenční výuku se těšíme i v následujících dnech.

Vedení školy

Stránky