Aktuality

 

 

 

 

Práce s Google Classroom

Milí žáci, přehledné návody pro práci v Google Classroom naleznete po kliknutí na tento odkaz:

https://sites.google.com/zslibeznice.cz/virtualniskola/

 

Výuka v ZUŠ od 14. 10. 2020

Od 14. 10. 2020 do 30. 10. 2020 se krizovým opatřením vlády ze dne 12. 10. 2020 omezuje provoz ZUŠ tak, že je zakázána osobní přítomnost žáků na základním uměleckém vzdělávání v ZUŠ bez výjimky. 

Veškerá výuka tedy probíhá distančně.

 

Podzimní prázdniny

Opatřením Ministerstva školství, mláděže a tělovýchovy  č. j. MSMT-39185/2020-1 byla dne 8. 10. 2020 ustanovena změna v organizaci školního roku a dny 26. a 27. říjen byly vyhlášeny jako dny volna. Podzimní volno tedy bude ve dnech 24. 10. - 1. 11. 2020.

 

Projektový den v Kuksu - nový termín

Srdečně zveme žáky ZUŠ na projektový den, který se z důvodu uzavření ZUŠ uskuteční v náhradním termínu. Přihlašování je stále otevřeno!

13. 5. 2021 Celodenní exkurze do hospitálu Kuks spojená s návštěvou interiéru hospitálu, lékárny, Braunova Betléma - seznámení se s třísetletou historií světově unikátního místa pod vedením renomovaného odborníka prof. PhDr. Stanislava Bohadla, tvoření, divadlo. Vhodné pro děti od 10 let.

Účast je pro žáky ZUŠ zdarma. Přednost mají žáci výtvarného oboru. Přihlášení je možné e-mailem na adrese voldrichova@zslibeznice.cz.

 

Přihlašování do eŽK - KLASIFIKACE

Vážení rodiče nově přijatých žáků, dne 15. 7. vám byly e-mailem rozeslány přihlašovací údaje pro přístup do elektronické žákovské knížky. Pokud se vám e-mail nezobrazil v doručené poště, doporučujeme zkontrolovat složky hromadná pošta a spam. Pokud má nově přijatý žák v ZUŠ sourozence nebo již studuje v jiném oboru, platí staré heslo a po přihlášení se zobrazí nová záložka. Pod jedním přístupem tak získáte údaje o všech studiích svých dětí. 

Návod pro práci s eŽK najdete zde.

V případě potíží s přihlášením kontaktujte Ivu Štrynclovou (strynclova@zslibeznice.cz).

 

 

Rozvrh kolektivní výuky ve školním roce 2020/2021 najdete zde.

 

 

Videa z našich akcí

Atmosféru akcí ZUŠ si můžete připomenout díky videům na našem YouTube kanále. Zveme vás i k prohlídce Galerie ZUŠ.

 

 

 

 

Soubory ke stažení

Přiložené soubory: