Výtvarná soutěž Hurá do přírody

V rámci celoškolního projektu Hurá do přírody! proběhla na líbeznické škole výtvarná soutěž s přírodní tematikou. Odborná porota, která byla zavalena množstvím krásných obrázků, vybrala po dlouhé úvaze několik nejzajímavějších. Ty byly oceněny a autoři postupují do druhého kola soutěže, která proběhne na „mezinárodní úrovni“ – tentokrát se zúčastní také mladí výtvarníci ze spřátelených škol - například ze Zdib, Klecan, Hovorčovic, Panenských Břežan a Odoleny Vody - a chystáme veřejnou vernisáž. Vítězné práce ze školního kola si můžete prohlédnout ve třetím patře hlavní budovy, výsledková listina v příloze tohoto článku. Děkujeme všem, kdo se zúčastil a všem paním učitelkám výtvarné výchovy za organizaci.