Úspěšná běžecká štafeta

Tento týden byl na školní události opravdu bohatý. Ve čtvrtek se družstvo složené z žáků prvního stupně líbeznické základní školy zúčastnilo okresního kola Štafetového poháru na atletickém stadionu v Čelákovicích. Všechny kategorie byly smíšené a startovali v nich 4 chlapci a 4 dívky. V první disciplíně - 8 x 100 metrů 1. - 3. tříd naši reprezentanti obsadili krásné třetí místo. Ve druhé kategorii - 8 x 100 metrů 4. - 5. tříd vybojovali naši zástupci ještě lepší stříbrnou příčku. A nakonec se běžci dočkali i vítězství, když ve štafetě 8 x 200 metrů složené z mladší i starší kategorie nechali za sebou i největší soupeře s Brandýsa nad Labem a Nehvizd. Celkové výsledky závodu byly jasné po sečtení časů všech štafet. Výsledek byl opravdu velice těsný, neboť vítězná základní škola z Brandýsa nad Labem nás porazila o necelé 4 vteřiny a líbeznická štafeta tak celkově obsadila skvělé druhé místo. Postup do krajského kola by nás neměl minout.

Děkujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci líbeznické základní školy a panu učiteli Marku Radinovi za organizaci.

Fotogalerie