Unikátní vesmírný zážitek, Den otevřených dveří

Srdečně zveme všechny děti, rodiče a přátele školy v pátek 17. 6. 2022 na pestrý program v areálu školy. Od 15:00 bude k vidění unikátní vesmírný zážitek v podobě desetimetrových modelů Země a Měsíce, které k nám dorazí až z brněnské hvězdárny.

Od 16 do 18:00 bude na škole probíhat Den otevřených dveří, k vidění budou všechny budovy a jejich vnitřní prostory. V 16:00 bude také zahájena absolventská výstava prací výtvarného oboru žáků ZUŠ.

Od 18:00 se uskuteční konecrt skupiny J. J. Jazmann Josefa Pospíšila a nabídne hubdu pro dobrou náladu. Během celého programu bude možné se potkat v neformálním prostředí s vedením školy a zástupci pedagogického sboru. K dispozici bude i občerstvení.

Kompletní program v příloze tohoto článku. 

Těšíme se na viděnou!

Soubory ke stažení