PSYCHOLOGICKÁ KONZULTACE

Vážení rodiče,

současná doba je pro všechny z nás zcela nová. Zaskočila nás. Mnohdy nás i děsí. Všichni nejen potřebujeme, ale je od nás i žádána určitá jistota, perspektiva, ale hlavně dobré slovo. Lidskost.

I v této době řešíte vy a vaše děti nejrůznější zdravotní, osobní a rodinné problémy.

Bylo by dobře, abychom brali tuto dobu a tento čas i jako příležitost něco nového se v životě naučit, dobře zvládnout a třeba i změnit zaběhané stereotypy. Spíše než rychlá řešení, bychom měli hledat řešení promyšlená a vzhledem k vývoji asi i dlouhodobá.

Jak je to obtížné víme i my sami. Žijeme ve stejné situaci a potýkáme se se stejnými problémy jako vy. Jsme nejen pedagogové, ale většina z nás i rodiče. I my máme starost o svoje milé blízké a přejeme si, abychom vše společně zvládli co nejvíce v poklidu a hlavně ve zdraví.

 

ZŠ A ZUŠ LÍBEZNICE NABÍZÍ MOŽNOST PSYCHOLOGICKÉ KONZULTACE PRO RODIČE I ŽÁKY

Pro co nejpřijatelnější zvládnutí současné situace si vás dovolujeme informovat o možnosti kontaktovat školního psychologa. Je jím Mgr. Kateřina Kopečná. Pracuje v líbeznické škole, denně přichází do kontaktu s žáky i rodiči, většinu z nich osobně zná. Během školního roku zajišťuje správu školní „Schránky důvěry“. Podobnou schránku důvěry v mobilní podobě nyní nabízí vám i vašim dětem. Její přirozená empatie a cit mohou pomoci.

Telefonní konzultace je možná na telefonním čísle: 724 250 307 každý všední den od 8.00 do 9.00 hodin a od 15.00 do 16.00 hodin. Pokud by byl telefonní hovor obsazený, zavolá vám nazpátek.

V případě, že by vám tento čas nevyhovoval, zašlete, prosím, SMS pro domluvu na jiný vámi zvolený termín.

K dispozici je vám také na e-mailu:  kopecna@zslibeznice.cz

ŘEKNĚTE O TÉTO MOŽNOSTI I VAŠIM DĚTEM

PŘI KAŽDÉM KONTAKTU BUDE DODRŽOVÁNO PRAVIDLO DŮVĚRY

Zároveň si vás dovolujeme informovat o internetových odkazech, které mohou také pomoci:

LINKA BEZPEČÍ:                      www.linkabezpeci.cz

RODIČOVSKÁ LINKA:              www.rodicovskalinka.cz

Doporučujeme vytisknutí přiloženého informačního letáku z přílohy. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit.

Děkujeme za spolupráci.

Vedení ZŠ a ZUŠ Líbeznice, dne 30. 3. 2020