PSYCHOLOGICKÁ KONZULTACE

Současná doba je pro všechny z nás zcela nová. Zaskočila nás. Mnohdy nás i děsí. Vše trvá již hrozně dlouho. Všichni občas potřebujeme dobré slovo. Lidskost.

I v této době řešíte vy a vaše děti nejrůznější zdravotní, osobní a rodinné problémy.

Jak je to obtížné víme i my sami. Žijeme ve stejné situaci a potýkáme se se stejnými problémy jako vy. Jsme nejen pedagogové, ale většina z nás i rodiče. I my máme starost o svoje milé blízké a přejeme si, abychom vše společně zvládli co nejvíce v poklidu a hlavně ve zdraví.

ZŠ A ZUŠ LÍBEZNICE NABÍZÍ MOŽNOST PSYCHOLOGICKÉ KONZULTACE PRO RODIČE I ŽÁKY

Pro co nejpřijatelnější zvládnutí současné situace si vás dovolujeme informovat o možnosti kontaktovat školního psychologa Mgr. Kateřinu Kopečnou. Pracuje v líbeznické škole, denně přichází do kontaktu s žáky i rodiči, většinu z nich osobně zná. Během školního roku zajišťuje správu školní „Schránky důvěry“. Podobnou schránku důvěry v mobilní podobě nyní nabízí vám i vašim dětem. Její přirozená empatie a cit mohou pomoci.

Telefonní konzultace je možná se školní psycholožkou Mgr. Vladimírou Kvapilovou na telefonním čísle: 737 277 863.

V případě, že by vám tento čas nevyhovoval, zašlete SMS pro domluvu na jiný vámi zvolený termín.

K dispozici je také e-mail:  kvapilova@zslibeznice.cz

PŘI KAŽDÉM KONTAKTU BUDE DODRŽOVÁNO PRAVIDLO DŮVĚRY

Zároveň si vás dovolujeme informovat o internetových odkazech, které mohou také pomoci:

LINKA BEZPEČÍ:                      www.linkabezpeci.cz

RODIČOVSKÁ LINKA:              www.rodicovskalinka.cz

Doporučujeme vytisknutí přiloženého informačního letáku z přílohy. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit.