Hurá do Evropy s Erasmus+

V minulém roce naše škola požádala o akreditaci Erasmus+ a máme velkou radost, že naše škola byla úspěšná a tuto prestižní akreditaci získala.

Akreditaci si můžeme představit jako svého druhu členskou kartu pro mezinárodní projekty mobilit a získáváme tak stabilní financování svých zahraničních aktivit pro žáky i učitele.

V následujících letech budeme mít možnost účastnit se mezinárodních výjezdů a rozvíjet tak jazykové znalosti žáků a odborné dovednosti vyučujících. Akreditace, která je platná do roku 2027, zvyšuje prestiž naší školy a umožňuje škole rozvíjet mezinárodní aktivity a také znamená snadnější přístup k evropským prostředkům. Počítáme s výjezdy žáků do zemí, kde se mluví anglicky, německy, francouzsky, veškeré finanční náklady na cesty žáků jsou plně hrazeny z projektu Erasmus+.