Jídelníček od 18.5.2020

Od úterý 14. dubna začne školní jídelna vařit pro učitele základní školy, mateřské školy a nepedagogické pracovníky z obou institucí a nabídne také možnost objednat si jídlo líbeznickým občanům. Jídlo bude doručováno službou rozvoz.
Objednávky jídel a jejich rozvoz lze uskutečnit na telefonním čísle 773 770 897. Objednávat lze během dne od 9:00 do 15:00, ale pozor!, na následující den musí být objednávka učiněna maximálně  do 12:00 předešlého dne. Jídla je možné objednat i na celý týden dopředu.
Cena oběda – polévka a hlavní jídlo – je 80 Kč. Jídlo bude baleno v termoboxech. Při objednávce je nutné uvést počet porcí a adresu, kam má být jídlo dovezeno. Jídla budou rozvážena mezi 11:30 – 12:30 každý den. Platba za jídlo bude hotově při převzetí jídla.
Přidáváme jídelníček na příští týden.